CDS-40304-L100
Номер детали производителя:
CDS-40304-L100
Часть описания:
SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 79DB
Efficiency - dBA :
79.00
Efficiency - Testing :
1W/1M
Frequency - Self Resonant :
400Hz
Frequency Range :
320 Hz ~ 20 kHz
Height - Seated (Max) :
0.280" (7.10mm)
Impedance :
4 Ohms
Ingress Protection :
Material - Cone :
Paper/Cloth
Power - Max :
3 W
Power - Rated :
2 W
Shape :
Rectangular
Size / Dimension :
1.575" L x 1.181" W (40.00mm x 30.00mm)
Товары, связанные с производителем
    BUZZER PIEZO 10V 13.7MM TH
    BUZZER PIEZO 12V 16.9X16.9MM SMD
    BUZZER PIEZO 12V 13.7MM TH
    BUZZER PIEZO 12V 32MM FLANGE
    BUZZER PIEZO 12V 41.8MM FLANGE