CON-1/24/30L
- Номер детали производителя:
- CON-1/24/30L
- Часть описания:
- CONTACTOR 1P 24V 30A W/SHUNT
- Состояние запаса:
- 48
- Coil Voltage :
- 24VAC
- Contact Rating (Current) :
- 30 A
- Must Operate Voltage :
- 18 VAC
- Must Release Voltage :
- 6 VAC
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 65°C
- Switching Voltage :
- 600VAC - Max
- Termination Style :
- Box Lug, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)