A61AS12VDC.9
- Номер детали производителя:
- A61AS12VDC.9
- Часть описания:
- RELAY AUTOMOTIVE SPST 30A 12V
- Состояние запаса:
- 240
- Coil Current :
- 75 mA
- Coil Voltage :
- 12VDC
- Contact Rating (Current) :
- 30 A
- Features :
- Sealed - Fully
- Must Operate Voltage :
- 8.4 VDC
- Must Release Voltage :
- 1.2 VDC
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Switching Voltage :
- 75VDC - Max