A61AC12VDC1.3R
- Номер детали производителя:
- A61AC12VDC1.3R
- Часть описания:
- RELAY AUTOMOTIVE SPST 30A 12V
- Coil Current :
- 110.1 mA
- Coil Voltage :
- 12VDC
- Contact Rating (Current) :
- 30 A
- Features :
- Resistor
- Must Operate Voltage :
- 8.4 VDC
- Must Release Voltage :
- 1.2 VDC
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Switching Voltage :
- 75VDC - Max