CDS-27204-L100
Номер детали производителя:
CDS-27204-L100
Часть описания:
SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 93DB
Efficiency - dBA :
93.00
Efficiency - Testing :
1W/100mm
Frequency - Self Resonant :
850Hz
Frequency Range :
680 Hz ~ 20 kHz
Height - Seated (Max) :
0.232" (5.90mm)
Impedance :
4 Ohms
Ingress Protection :
Material - Cone :
Cloth
Power - Max :
2.5 W
Power - Rated :
2 W
Shape :
Rectangular
Size / Dimension :
1.063" L x 0.787" W (27.00mm x 20.00mm)
Товары, связанные с производителем
    BUZZER PIEZO 10V 13.7MM TH
    BUZZER PIEZO 12V 16.9X16.9MM SMD
    BUZZER PIEZO 12V 13.7MM TH
    BUZZER PIEZO 12V 32MM FLANGE
    BUZZER PIEZO 12V 41.8MM FLANGE