A2H1CSP12VDC1.6R
- Номер детали производителя:
- A2H1CSP12VDC1.6R
- Часть описания:
- RELAY AUTOMOTIVE SPDT 50A 12V
- Состояние запаса:
- 60
- Coil Current :
- 150 mA
- Coil Voltage :
- 12VDC
- Contact Form :
- SPDT (1 Form C)
- Contact Rating (Current) :
- 50 A
- Features :
- Resistor
- Mounting Type :
- Through Hole
- Must Operate Voltage :
- 7.8 VDC
- Must Release Voltage :
- 1.2 VDC
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Switching Voltage :
- 75VDC - Max