POE75U-1UP(PD)
Номер детали производителя:
POE75U-1UP(PD)
Производитель/бренд:
PHIHONG USA
Часть описания:
POE INJECTOR 75W 56V DESKTOP
Производитель :
PHIHONG USA
Категория продукта :
Питание через Ethernet (PoE)
Approval Agency :
CE, cULus
Compliance :
IEEE802.3af
Current - Output :
670 mA
Data Rate :
10/100/1000 Mbps
Efficiency :
80%
Features :
OCP, OVP, SCP
Mounting Type :
Desktop
Number of Ports :
1
Operating Temperature :
-20°C ~ 40°C
Power (Watts) - Per Port :
75W
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
6.53" L x 3.15" W x 1.73" H (166.0mm x 80.0mm x 44.0mm)
Standard Number :
Type :
Midspan Injector
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
56V