ESP040E-0900-42
Номер детали производителя:
ESP040E-0900-42
Производитель/бренд:
ERP Power
Часть описания:
LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 900MA
Производитель :
ERP Power
Категория продукта :
Драйверы светодиодов
Approval Agency :
cUL, UL, cRUcs, FC, CE, CB
Current - Output (Max) :
900mA
Dimming :
Analog, ELV, Triac
Efficiency :
87%
Features :
OCP, OTP, SCP
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-30°C ~ 90°C
Power (Watts) :
38 W
Product Status :
Obsolete
Ratings :
IP64, NEMA 410
Size / Dimension :
3.43" L x 2.36" W x 1.07" H (87.0mm x 59.9mm x 27.2mm)
Standard Number :
Termination Style :
Wire Leads
Topology :
AC DC Converter
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
240VAC
Voltage - Input (Min) :
220VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
28 ~ 42V