ESP040W-0940-43
Номер детали производителя:
ESP040W-0940-43
Производитель/бренд:
ERP Power
Часть описания:
LED DRIVER CC AC/DC 35-43V 940MA
Производитель :
ERP Power
Категория продукта :
Драйверы светодиодов
Approval Agency :
cUL, UL, cRUcs, FC, CE, CB
Current - Output (Max) :
940mA
Dimming :
Analog, ELV, Triac
Efficiency :
87%
Features :
OCP, OTP, SCP
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-30°C ~ 90°C
Power (Watts) :
40 W
Product Status :
Not For New Designs
Ratings :
IP64, NEMA 410
Size / Dimension :
3.43" L x 2.36" W x 1.07" H (87.0mm x 59.9mm x 27.2mm)
Standard Number :
Termination Style :
Wire Leads
Topology :
AC DC Converter
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
277VAC
Voltage - Input (Min) :
120VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
35 ~ 43V