CDS-2357-32-SP
Номер детали производителя:
CDS-2357-32-SP
Производитель/бренд:
CUI Devices
Часть описания:
SPEAKR 32OHM 500MW TOP PORT 87DB
Состояние запаса:
462
Производитель :
CUI Devices
Категория продукта :
Динамики
Efficiency - dBA :
87.00
Efficiency - Testing :
100mW/100mm
Efficiency - Type :
Sound Pressure Level (SPL)
Frequency - Self Resonant :
800Hz
Frequency Range :
640 Hz ~ 10 kHz
Height - Seated (Max) :
0.224" (5.70mm)
Impedance :
32 Ohms
Ingress Protection :
Material - Cone :
Polyethylene Terephthalate (PET)
Material - Magnet :
Nd-Fe-B
Port Location :
Top
Power - Max :
1 W
Power - Rated :
500 mW
Product Status :
Active
Ratings :
Shape :
Round
Size / Dimension :
0.906" Dia (23.00mm)
Technology :
Magnetic
Termination :
Solder Pads
Type :
General Purpose
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    BUZZER PIEZO 10V 13.7MM TH
    BUZZER PIEZO 12V 16.9X16.9MM SMD
    BUZZER PIEZO 12V 13.7MM TH
    BUZZER PIEZO 12V 32MM FLANGE
    BUZZER PIEZO 12V 41.8MM FLANGE