PSA30W-190A
- Номер детали производителя:
- PSA30W-190A
- Производитель/бренд:
- PHIHONG USA
- Часть описания:
- AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 34W
- Производитель :
- PHIHONG USA
- Категория продукта :
- AC DC Desktop, настенные адаптеры
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cULus, TUVgs
- Cord Length :
- 59" (1.50m)
- Current - Output (Max) :
- 1.8A
- Efficiency :
- Level V
- Features :
- Form :
- Desktop (Class II)
- Input Connector :
- IEC 320-C8
- Input Type :
- Cord (Sold Separately)
- No Load Power Consumption :
- 200mW (Max)
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 40°C
- Output Connector :
- Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
- Polarization :
- Positive Center
- Power (Watts) :
- 34 W
- Product Status :
- Obsolete
- Region Utilized :
- International
- Size / Dimension :
- 3.14" L x 1.38" W x 0.94" H (80.0mm x 35.0mm x 24.0mm)
- Standard Number :
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Output :
- 19V