PSM11R-090
- Номер детали производителя:
- PSM11R-090
- Производитель/бренд:
- PHIHONG USA
- Часть описания:
- AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 9.9W
- Производитель :
- PHIHONG USA
- Категория продукта :
- AC DC Desktop, настенные адаптеры
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, C-Tick, cULus, GS
- Cord Length :
- 70.9" (1.80m)
- Current - Output (Max) :
- 1.1A
- Efficiency :
- Level V
- Features :
- Form :
- Wall Mount (Class II)
- Input Connector :
- Multi-Blade
- Input Type :
- Multi-Blade (Sold Separately)
- No Load Power Consumption :
- 300mW (Max)
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 50°C
- Output Connector :
- Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
- Polarization :
- Positive Center
- Power (Watts) :
- 9.9 W
- Product Status :
- Obsolete
- Region Utilized :
- International
- Size / Dimension :
- 2.82" L x 1.77" W x 1.22" H (71.7mm x 45.0mm x 31.0mm)
- Standard Number :
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Output :
- 9V