PW300MA0012F01
Номер детали производителя:
PW300MA0012F01
Производитель/бренд:
SL Power Electronics - Manufacturer of Condor / Ault Brands
Часть описания:
AC/DC DSKTP ADAPTER 5V +/-12 50W
Производитель :
Категория продукта :
AC DC Desktop, настенные адаптеры
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CE
Cord Length :
36" (0.91m)
Current - Output (Max) :
5A, 4A, 500mA
Efficiency :
75%
Features :
Form :
Desktop (Class I)
Input Connector :
IEC 320-C14
Input Type :
Cord (Sold Separately)
No Load Power Consumption :
500mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 50°C
Output Connector :
DIN, 5 Pin
Polarization :
Power (Watts) :
50 W
Product Status :
Obsolete
Region Utilized :
International
Size / Dimension :
5.87" L x 3.34" W x 2.00" H (149.0mm x 86.0mm x 51.0mm)
Standard Number :
Voltage - Input :
100 ~ 240 VAC
Voltage - Output :
5V, 12V, -12V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    BATT CHARGER DESKTOP 12V 2.5A
    BATT CHARGER DESKTOP 12V 600MA
    BATT CHARGER WALL MOUNT 6V 400MA
    BATT CHRGR WALL MOUNT 12V 300MA
    BATT CHARGER WALL MOUNT 6V 600MA