DT030LE-033-U-2
Номер детали производителя:
DT030LE-033-U-2
Производитель/бренд:
Autec
Часть описания:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 3.3V 20W
Производитель :
Autec
Категория продукта :
AC DC Desktop, настенные адаптеры
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
Cord Length :
Current - Output (Max) :
4A
Efficiency :
Level VI
Features :
Form :
Desktop
Input Connector :
Input Type :
No Load Power Consumption :
Operating Temperature :
Output Connector :
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D.
Polarization :
Power (Watts) :
20 W
Product Status :
Active
Region Utilized :
Size / Dimension :
Standard Number :
Voltage - Input :
100 ~ 240 VAC
Voltage - Output :
3.3V