PCM50US12
Номер детали производителя:
PCM50US12
Производитель/бренд:
XP Power
Часть описания:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 45W
Производитель :
XP Power
Категория продукта :
AC DC Desktop, настенные адаптеры
Applications :
Medical
Approval Agency :
CCC
Cord Length :
48" (1.22m)
Current - Output (Max) :
3.75A
Efficiency :
80%
Features :
Form :
Desktop (Class I)
Input Connector :
IEC 320-C14
Input Type :
Cord (Sold Separately)
No Load Power Consumption :
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Output Connector :
DIN, 5 Pin
Polarization :
Power (Watts) :
45 W
Product Status :
Active
Region Utilized :
International
Size / Dimension :
5.75" L x 2.99" W x 1.69" H (146.0mm x 76.0mm x 43.0mm)
Standard Number :
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
12V