PSA10F-050Q(S)
- Номер детали производителя:
- PSA10F-050Q(S)
- Производитель/бренд:
- PHIHONG USA
- Часть описания:
- AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
- Производитель :
- PHIHONG USA
- Категория продукта :
- AC DC Desktop, настенные адаптеры
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cULus
- Cord Length :
- Current - Output (Max) :
- 2A
- Efficiency :
- Level VI, CoC Tier 1
- Features :
- Form :
- Wall Mount (Class II)
- Input Connector :
- NEMA 1-15P, Multi-Blade (Sold Separately)
- Input Type :
- Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately)
- No Load Power Consumption :
- 150mW (Max)
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 40°C
- Output Connector :
- USB A Receptacle
- Polarization :
- Power (Watts) :
- 10 W
- Product Status :
- Active
- Region Utilized :
- North America
- Size / Dimension :
- 2.36" L x 1.85" W x 0.59" H (60.0mm x 47.0mm x 15.0mm)
- Standard Number :
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Output :
- 5V