FSP120-ABBU3
- Номер детали производителя:
- FSP120-ABBU3
- Производитель/бренд:
- FSP Technology
- Часть описания:
- AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 120W
- Состояние запаса:
- 105
- Производитель :
- FSP Technology
- Категория продукта :
- AC DC Desktop, настенные адаптеры
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
- Cord Length :
- 59" (1.50m)
- Current - Output (Max) :
- 6.32A
- Efficiency :
- Level VI, CoC Tier 2
- Features :
- Form :
- Desktop (Class I)
- Input Connector :
- IEC 320-C6
- Input Type :
- Cord (Sold Separately)
- No Load Power Consumption :
- 500mW
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Output Connector :
- Polarization :
- Positive Center
- Power (Watts) :
- 120 W
- Product Status :
- Active
- Region Utilized :
- International
- Size / Dimension :
- 3.86" L x 2.54" W x 0.89" H (98.0mm x 64.5mm x 22.5mm)
- Standard Number :
- 60950-1; 62368-1
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Output :
- 19V