HDP12-MD-WUSB-4
Номер детали производителя:
HDP12-MD-WUSB-4
Производитель/бренд:
HDP Power
Часть описания:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 12W
Производитель :
HDP Power
Категория продукта :
AC DC Desktop, настенные адаптеры
Applications :
ITE (Commercial), Medical
Approval Agency :
CB, CE, C-Tick, cULus, SAA
Cord Length :
Current - Output (Max) :
2.4A
Efficiency :
Level VI
Features :
Form :
Wall Mount (Class II)
Input Connector :
Multi-Blade (Sold Separately)
Input Type :
Multi-Blade (Sold Separately)
No Load Power Consumption :
Operating Temperature :
0°C ~ 50°C
Output Connector :
USB A Receptacle
Polarization :
Power (Watts) :
12 W
Product Status :
Active
Region Utilized :
International
Size / Dimension :
2.37" L x 1.64" W x 0.73" H (60.3mm x 41.8mm x 18.5mm)
Standard Number :
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
5V