F20-1800-C2
- Номер детали производителя:
- F20-1800-C2
- Часть описания:
- PWR XFMR LAMINATED 36VA TH
- Current - Output (Max) :
- Parallel 3.6A, Series 1.8A
- Height - Seated (Max) :
- 39.67mm
- Power - Max :
- 36VA
- Size / Dimension :
- 66.68mm L x 55.55mm W
- Voltage - Primary :
- 115V
- Voltage - Secondary (Full Load) :
- Parallel 10V, Series 20V