PL56-20-130B
- Номер детали производителя:
- PL56-20-130B
- Часть описания:
- PWR XFMR LAMINATED 56VA TH
- Current - Output (Max) :
- Parallel 5.6A, Series 2.8A
- Height - Seated (Max) :
- 48.50mm
- Power - Max :
- 56VA
- Size / Dimension :
- 76.20mm L x 64.00mm W
- Voltage - Primary :
- 115V, 230V
- Voltage - Secondary (Full Load) :
- Parallel 10V, Series 20V