PL56-16-130B
- Номер детали производителя:
- PL56-16-130B
- Часть описания:
- PWR XFMR LAMINATED 56VA TH
- Состояние запаса:
- 95
- Current - Output (Max) :
- Parallel 7A, Series 3.5A
- Height - Seated (Max) :
- 48.50mm
- Power - Max :
- 56VA
- Size / Dimension :
- 76.20mm L x 64.00mm W
- Voltage - Primary :
- 115V, 230V
- Voltage - Secondary (Full Load) :
- Parallel 8V, Series 16V