PL5.0-20-130B
Номер детали производителя:
PL5.0-20-130B
Current - Output (Max) :
Parallel 500mA, Series 250mA
Height - Seated (Max) :
35.60mm
Size / Dimension :
41.28mm L x 36.37mm W
Voltage - Primary :
115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load) :
Parallel 10V, Series 20V