PL5.0-16-130B
Номер детали производителя:
PL5.0-16-130B
Current - Output (Max) :
Parallel 620mA, Series 310mA
Height - Seated (Max) :
35.60mm
Size / Dimension :
41.28mm L x 36.37mm W
Voltage - Primary :
115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load) :
Parallel 8V, Series 16V