3FL30-400
Номер детали производителя:
3FL30-400
Производитель/бренд:
Tamura
Часть описания:
PWR XFMR LAMINATED 12VA TH
Состояние запаса:
27
Производитель :
Tamura
Категория продукта :
Силовые трансформаторы
Center Tap :
No
Current - Output (Max) :
Parallel 800mA, Series 400mA
Height - Seated (Max) :
27.05mm
Mounting Type :
Through Hole
Power - Max :
12VA
Primary Winding(s) :
Dual
Product Status :
Active
Secondary Winding(s) :
Dual
Size / Dimension :
63.50mm L x 50.80mm W
Termination Style :
PC Pin
Type :
Laminated Core
Voltage - Isolation :
1500Vrms
Voltage - Primary :
115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load) :
Parallel 17V, Series 34V