3FL30-200
Номер детали производителя:
3FL30-200
Производитель/бренд:
Tamura
Часть описания:
PWR XFMR LAMINATED 6VA TH
Состояние запаса:
95
Производитель :
Tamura
Категория продукта :
Силовые трансформаторы
Center Tap :
No
Current - Output (Max) :
Parallel 400mA, Series 200mA
Height - Seated (Max) :
21.60mm
Mounting Type :
Through Hole
Power - Max :
6VA
Primary Winding(s) :
Dual
Product Status :
Active
Secondary Winding(s) :
Dual
Size / Dimension :
47.60mm L x 39.60mm W
Termination Style :
PC Pin
Type :
Laminated Core
Voltage - Isolation :
1500Vrms
Voltage - Primary :
115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load) :
Parallel 15V, Series 30V