DN-843I-CT-50
Номер детали производителя:
DN-843I-CT-50
Производитель/бренд:
ICP DAS USA Inc.
Часть описания:
CURR SENSE XFMR 50A DIN RAIL
Состояние запаса:
15
Производитель :
ICP DAS USA Inc.
Категория продукта :
Преобразователи тока
Current Rating (Amps) :
50 A
Current Ratio :
DC Resistance (DCR) :
ET (Volt-Time) :
Frequency Range :
Height - Seated (Max) :
1.535" (39.00mm)
Inductance :
Mounting Type :
DIN Rail
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
5.827" L x 2.980" W (148.00mm x 75.70mm)
Termination Style :
Turns Ratio - Primary:Secondary :
Type :
Non-Invasive (Solid Core)
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    BAT CHG USB PWR PK 5V/9V/12V/15V