ATO-75-B225-D16
Номер детали производителя:
ATO-75-B225-D16
Производитель/бренд:
LEM USA, Inc.
Часть описания:
CURR SENSE XFMR 75A CHAS MNT
Производитель :
LEM USA, Inc.
Категория продукта :
Преобразователи тока
Current Rating (Amps) :
75 A
Current Ratio :
DC Resistance (DCR) :
ET (Volt-Time) :
Frequency Range :
50Hz ~ 60Hz
Height - Seated (Max) :
2.209" (56.10mm)
Inductance :
Mounting Type :
Chassis Mount
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
1.606" L x 1.307" W (40.80mm x 33.20mm)