ATO-63-B225-D10
Номер детали производителя:
ATO-63-B225-D10
Производитель/бренд:
LEM USA, Inc.
Часть описания:
CURR SENSE XFMR 63A CHAS MNT
Производитель :
LEM USA, Inc.
Категория продукта :
Преобразователи тока
Current Rating (Amps) :
63 A
Current Ratio :
DC Resistance (DCR) :
ET (Volt-Time) :
Frequency Range :
50Hz ~ 60Hz
Height - Seated (Max) :
1.791" (45.50mm)
Inductance :
Mounting Type :
Chassis Mount
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
1.319" L x 1.260" W (33.50mm x 32.00mm)