RFM65W-868-S2
Номер детали производителя:
RFM65W-868-S2
Производитель/бренд:
RF Solutions
Часть описания:
RF TX IC
Производитель :
RF Solutions
Категория продукта :
РЧ приемники
Antenna Connector :
Not Included
Applications :
Current - Receiving :
Data Interface :
SPI
Data Rate (Max) :
300kbps
Features :
Frequency :
868MHz
Memory Size :
Modulation or Protocol :
FSK, GFSK, GMSK, MSK, OOK
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
16-SMD Module
Product Status :
Obsolete
Sensitivity :
-120dBm
Supplier Device Package :
16-SMD
Voltage - Supply :
1.8V ~ 3.6V