RFM65W-868S2
- Номер детали производителя:
- RFM65W-868S2
- Производитель/бренд:
- RF Solutions
- Часть описания:
- RF RX FSK/GFSK/GMSK 868MHZ MODUL
- Производитель :
- RF Solutions
- Категория продукта :
- РЧ приемники
- Antenna Connector :
- PCB, Surface Mount
- Applications :
- Home/Building Automation, Industrial Control and Monitoring
- Current - Receiving :
- 16mA
- Data Interface :
- SPI
- Data Rate (Max) :
- 300kbps
- Features :
- Frequency :
- 868MHz
- Memory Size :
- Modulation or Protocol :
- FSK, GFSK, GMSK, MSK, OOK
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 16-SMD Module
- Product Status :
- Active
- Sensitivity :
- -120dBm
- Supplier Device Package :
- Module
- Voltage - Supply :
- 1.8V ~ 3.6V