AM-RRQ3-433P
Номер детали производителя:
AM-RRQ3-433P
Производитель/бренд:
RF Solutions
Часть описания:
RF RECEIVER 433MHZ MODULE
Производитель :
RF Solutions
Категория продукта :
РЧ приемники
Antenna Connector :
Applications :
General Purpose
Current - Receiving :
6mA
Data Interface :
Data Rate (Max) :
Features :
Frequency :
433MHz
Memory Size :
Modulation or Protocol :
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
15-SIP Module, 9 Leads
Product Status :
Active
Sensitivity :
-108dBm
Supplier Device Package :
Module
Voltage - Supply :
3.3V ~ 8V