AM-RX9-433P
Номер детали производителя:
AM-RX9-433P
Производитель/бренд:
RF Solutions
Часть описания:
RF RECEIVER AM 433MHZ MODULE
Производитель :
RF Solutions
Категория продукта :
РЧ приемники
Antenna Connector :
Applications :
AM Radio Receiver
Current - Receiving :
2.6mA
Data Interface :
SPI
Data Rate (Max) :
10kbps
Features :
Frequency :
433MHz
Memory Size :
Modulation or Protocol :
AM
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
Package / Case :
Module
Product Status :
Active
Sensitivity :
-109dBm
Supplier Device Package :
Module
Voltage - Supply :
2.4V ~ 5.5V