TX91501-1W-ID
Номер детали производителя:
TX91501-1W-ID
Производитель/бренд:
Powercast
Часть описания:
POWERCASTER TRANSMITTER - 915 MH
Производитель :
Powercast
Категория продукта :
РЧ-приемник, передатчик и приемопередатчик Готовые блоки
Applications :
General Purpose
Data Rate (Max) :
Features :
LED Indicator, Wall Mount
Frequency :
915MHz
Function :
Transmitter
Interface :
Modulation or Protocol :
ASK, DSSS
Power - Output :
1W