CCS12-S8-X
Номер детали производителя:
CCS12-S8-X
Производитель/бренд:
Panduit Corporation
Часть описания:
CBL CLIP P-TYPE NATURAL FASTENER
Производитель :
Panduit Corporation
Категория продукта :
Кабельные опоры и крепеж
Adhesive :
Color :
Natural
Features :
Height :
Length :
Material :
Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Material Flammability Rating :
UL94 V-2
Material Thickness :
0.050" (1.27mm)
Mounting Type :
Fastener
Opening Size :
0.120" (3.05mm)
Panel Hole Size :
0.167" (4.24mm)
Product Status :
Obsolete
Type :
Clip, P-Type
Type Attributes :
Width :
0.370" (9.40mm)