JG21-1.5XPRO
- Номер детали производителя:
- JG21-1.5XPRO
- Часть описания:
- 21G 1.5" POLYPROPYLENE TIP ID .0
- Color :
- Blue
- Gauge :
- 21
- Inner Diameter :
- 0.190" (4.83mm)
- Number of Pieces :
- 50
- Outer Diameter :
- 0.038" (0.97mm)