JG20-0.5-45
- Номер детали производителя:
- JG20-0.5-45
- Часть описания:
- 20G 0.5" IT SERIES TIP ID .025"
- Color :
- Yellow
- Gauge :
- 20
- Inner Diameter :
- 0.025" (0.64mm)
- Number of Pieces :
- 1000
- Outer Diameter :
- 0.036" (0.91mm)