JG17-0.5HP
- Номер детали производителя:
- JG17-0.5HP
- Часть описания:
- 17G 0.5" HP SERIES TIP ID .040"
- Color :
- White
- Gauge :
- 17
- Inner Diameter :
- 0.040" (1.02mm)
- Number of Pieces :
- 1000
- Outer Diameter :
- 0.059" (1.50mm)