JG23-0.5TX
Номер детали производителя:
JG23-0.5TX
Часть описания:
23G 0.5" PTFE TIP ID .026" LIGHT
Color :
Blue
Gauge :
23
Inner Diameter :
0.026" (0.66mm)
Number of Pieces :
50
Outer Diameter :
0.038" (0.97mm)