JG24-0.5-45
Номер детали производителя:
JG24-0.5-45
Часть описания:
24G 0.5" IT SERIES TIP ID .015"
Color :
Red
Gauge :
24
Inner Diameter :
0.015" (0.38mm)
Number of Pieces :
1000
Outer Diameter :
0.022" (0.56mm)