JG24-0.5HPX-45
Номер детали производителя:
JG24-0.5HPX-45
Часть описания:
24G 0.5" HP SERIES TIP ID .012"
Color :
Blue
Gauge :
24
Inner Diameter :
0.012" (0.31mm)
Number of Pieces :
50
Outer Diameter :
0.022" (0.56mm)