JG23-0.5X-90
Номер детали производителя:
JG23-0.5X-90
Часть описания:
23G 0.5" IT SERIES TIP ID .016"
Color :
Blue
Gauge :
23
Inner Diameter :
0.016" (0.41mm)
Number of Pieces :
50
Outer Diameter :
0.025" (0.64mm)