RSF1A-132-JTW
Номер детали производителя:
RSF1A-132-JTW
Производитель/бренд:
RCD Components
Часть описания:
RES MO AXIAL 1W 1.3K OHM 5%
Производитель :
RCD Components
Категория продукта :
Резисторы сквозного отверстия
Composition :
Metal Oxide Film
Failure Rate :
Features :
Moisture Resistant
Height - Seated (Max) :
Number of Terminations :
2
Operating Temperature :
-55°C ~ 235°C
Package / Case :
Axial
Power (Watts) :
1W
Product Status :
Active
Resistance :
1.3 kOhms
Size / Dimension :
0.134" Dia x 0.354" L (3.40mm x 9.00mm)
Supplier Device Package :
Axial
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±5%