DH401LBBRG12
Номер детали производителя:
DH401LBBRG12
Часть описания:
SWITCH PB SPST-NO/NC 2A 125VAC
Current Rating (Amps) :
2A (AC/DC)
Features :
Illumination Type, Color :
LED, Green/Red
Illumination Voltage (Nominal) :
12 VDC
Operating Temperature :
-25°C ~ 70°C
Panel Cutout Dimensions :
Circular - 40.00mm Dia
Termination Style :
Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Voltage Rating - AC :
125 V
Voltage Rating - DC :
24 V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    SWITCH SLIDE DIP 4POS 25MA 24V
    SWITCH SLIDE DIP 4POS 25MA 24V
    SWITCH SLIDE DIP 2POS 25MA 24V
    SWITCH SLIDE DIP 3POS 25MA 24V
    SWITCH SLIDE DIP 4POS 25MA 24V