SM4124BT221R
Номер детали производителя:
SM4124BT221R
Производитель/бренд:
Stackpole Electronics, Inc.
Часть описания:
RES 221 OHM 0.1% 2W 4124
Производитель :
Stackpole Electronics, Inc.
Категория продукта :
Чип-резистор — для поверхностного монтажа
Composition :
Wirewound
Failure Rate :
Features :
Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Height - Seated (Max) :
0.195" (4.95mm)
Number of Terminations :
2
Operating Temperature :
-55°C ~ 275°C
Package / Case :
4124 J-Lead
Power (Watts) :
2W
Product Status :
Active
Ratings :
Resistance :
221 Ohms
Size / Dimension :
0.410" L x 0.240" W (10.41mm x 6.10mm)
Supplier Device Package :
4124
Temperature Coefficient :
±20ppm/°C
Tolerance :
±0.1%