SM410021604FE
Номер детали производителя:
SM410021604FE
Производитель/бренд:
Ohmite
Часть описания:
RES 1.6M OHM 1% 9W RADIAL
Производитель :
Ohmite
Категория продукта :
Резисторы сквозного отверстия
Composition :
Thick Film
Failure Rate :
Features :
High Voltage, Non-Inductive
Height - Seated (Max) :
1.000" (25.40mm)
Number of Terminations :
2
Operating Temperature :
-55°C ~ 180°C
Package / Case :
Radial
Power (Watts) :
9W
Product Status :
Active
Resistance :
1.6 MOhms
Size / Dimension :
2.500" L x 0.070" W (63.50mm x 1.78mm)
Supplier Device Package :
Radial
Temperature Coefficient :
50ppm/°C
Tolerance :
±1%