BH16NBSBRG
Номер детали производителя:
BH16NBSBRG
Часть описания:
SWITCH PB SPST 1A 125V
Состояние запаса:
388
Circuit :
SPST-NO
Color - Actuator/Cap :
Silver
Current Rating (Amps) :
1A (AC), 2A (DC)
Features :
Illumination Type, Color :
LED, Green/Red
Illumination Voltage (Nominal) :
2.1, 3.3 VDC
Operating Temperature :
-25°C ~ 55°C
Panel Cutout Dimensions :
Circular - 16.00mm Dia
Switch Function :
Off-Mom
Voltage Rating - AC :
125 V
Voltage Rating - DC :
36 V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    SWITCH SLIDE DIP 4POS 25MA 24V
    SWITCH SLIDE DIP 4POS 25MA 24V
    SWITCH SLIDE DIP 2POS 25MA 24V
    SWITCH SLIDE DIP 3POS 25MA 24V
    SWITCH SLIDE DIP 4POS 25MA 24V