HAA15-0.8-A+
Номер детали производителя:
HAA15-0.8-A+
Производитель/бренд:
SL Power Electronics - Manufacturer of Condor / Ault Brands
Часть описания:
AC/DC CONVERTER +/-15V 24W
Производитель :
Категория продукта :
Преобразователи переменного тока в постоянный
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CE, cURus, TUV
Current - Output 1 :
800 mA
Current - Output 2 :
800 mA
Current - Output 3 :
Current - Output 4 :
Current - Output 5 :
Current - Output 6 :
Efficiency :
55%
Features :
Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input
Mounting Type :
Chassis Mount
Number of Outputs :
2
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C (With Derating)
Power (Watts) :
24W
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
6.50" L x 4.00" W x 1.62" H (165.1mm x 101.6mm x 41.2mm)
Standard Number :
Type :
Linear
Voltage - Input :
100 ~ 264 VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
15V
Voltage - Output 2 :
-15V
Voltage - Output 3 :
Voltage - Output 4 :
Voltage - Output 5 :
Voltage - Output 6 :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    BATT CHARGER DESKTOP 12V 2.5A
    BATT CHARGER DESKTOP 12V 600MA
    BATT CHARGER WALL MOUNT 6V 400MA
    BATT CHRGR WALL MOUNT 12V 300MA
    BATT CHARGER WALL MOUNT 6V 600MA