CHSA3920R0002F
Номер детали производителя:
CHSA3920R0002F
Производитель/бренд:
Eaton-Electronics Division
Часть описания:
RES 0.0002 OHM 1% 12W 3920
Производитель :
Eaton-Electronics Division
Категория продукта :
Чип-резистор — для поверхностного монтажа
Composition :
Metal Element
Failure Rate :
Features :
Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Height - Seated (Max) :
0.085" (2.17mm)
Number of Terminations :
2
Operating Temperature :
-55°C ~ 170°C
Package / Case :
3920 (1052 Metric)
Power (Watts) :
12W
Product Status :
Active
Ratings :
AEC-Q200
Resistance :
0.2 mOhms
Size / Dimension :
0.394" L x 0.205" W (10.00mm x 5.20mm)
Supplier Device Package :
3920
Temperature Coefficient :
±125ppm/°C
Tolerance :
±1%
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CB227-7 1/2
    CIR BRKR THERMAL 15A 24VDC PUSH
    CIR BRKR THERMAL 30A 24VDC PUSH