CHSA3920R0010F
Номер детали производителя:
CHSA3920R0010F
Часть описания:
RES 0.001 OHM 1% 8W 3920
Height - Seated (Max) :
0.040" (1.01mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 170°C
Power (Watts) :
8W
Resistance :
1 mOhms
Size / Dimension :
0.394" L x 0.205" W (10.00mm x 5.20mm)
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Tolerance :
±1%
    CB227-7 1/2
    CIR BRKR THERMAL 15A 24VDC PUSH
    CIR BRKR THERMAL 30A 24VDC PUSH