ZMSMH0130T10PMC
Номер детали производителя:
ZMSMH0130T10PMC
Производитель/бренд:
C&K, now part of Littelfuse
Часть описания:
SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 12V
Состояние запаса:
948
Производитель :
C&K, now part of Littelfuse
Категория продукта :
Концевые выключатели
Actuator Type :
Lever, Straight
Circuit :
SPDT
Current Rating (Amps) :
100mA (DC)
Differential Travel :
0.020" (0.5mm)
Features :
Ingress Protection :
IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Mounting Type :
Through Hole
Operating Force :
195gf
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Overtravel :
0.084" (2.14mm)
Pretravel :
0.152" (3.85mm)
Product Status :
Active
Release Force :
55gf
Switch Function :
On-Mom
Termination Style :
PC Pin
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
12 V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Omron Electronic Components
    SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
  • Omron Electronic Components
  • Panasonic
    SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 30V
    SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V